183069-2020 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/23/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Terminaloperatör
Referensnummer: IE 20.019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Terminaloperatör till kombiterminalen i Eskilstuna