Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobiltelefoner och surfplattor samt tillbehör
Referensnummer: 21/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
Örebrobostäder AB inbjuder Er härmed att inkomma med anbud på mobiltelefoner och tillbehör i enlighet med upphandlingsdokumentet och bilagor.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30200000 Datorer och datamateriel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen