See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för eBrev (kallelser, provkit och svar) till gynekologisk cellprovskontroll samt organiserad prostatacancertestning
Beskrivning: Västra Götalandsregionen (VGR) inbjuder er att lämna anbud avseende leverantör av system för eBrev (kallelser, provkit och svar) till gynekologisk cellprovskontroll samt organiserad prostatacancertestning. Denna upphandling kommer att leda till ett avtal som ska kunna användas av samtliga regioner fram till år 2027. Ramavtal kommer att tecknas med en leverantör.
Intern identifierare: RS 2023/06600
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal