2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av avfall från återvinningscentraler
Beskrivning: Transport av avfall från återvinningscentralerna i Brånan, side och Ljungdalen i Bergs kommun
Intern identifierare: VMR 2024/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
Ytterligare klassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar, 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del