Underhåll av självfallsledningsnät, VA anläggningar, brunnar och avskiljare TN 2022/120
Referensnummer: TN 2022/120
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Underhåll av självfallsledningsnät, VA anläggningar, brunnar och avskiljare.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45231100 Allmänna bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar, 45231111 Upptagning och omläggning av rörledningar, 50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen