183308-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Huvudbesiktningsman inkl. besiktningsorganisation för tillbyggnad Lund. Infektion, kvinno- och neonatalsjukvård
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHuvudbesiktningsman inkl. besiktningsorganisation för tillbyggnad Lund. Infektion, kvinno- och neonatalsjukvård
BeskrivningHuvudbesiktningsman inkl. besiktningsorganisation för tillbyggnad Lund. Infektion, kvinno- och neonatalsjukvård
Intern identifierare81010000-409671-50005
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000