183374-2021 - ÄndringSverige-Linköping: Medicinska förbrukningsartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Injektion och Infusion + Slutna system
Referensnummer: UC-2021-128
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Förbrukningsartiklar inom Injektion och infusion + slutna system för Cytostatikabehandling Helt eller delat anbud Anbudsgivare kan välja att lämna anbud på ett eller flera anbudsområden. Varje anbudsområde utvärderas och tilldelas var för sig.