2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontrakt Säkerhetskonsulter inom verksamhetsskydd och säkerhetsskydd
Beskrivning: SE bifogat underlag
Intern identifierare: 23/115
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75100000 Statsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000