See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Catering region Väst
Beskrivning: Catering region Väst
Intern identifierare: 3.2.1-2025-9419
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55320000 Måltidsservering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1652862-68a48212fe2c09f40da37a2e
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1743055-68a48212fe2c09f40da37a31