See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hårdvara för temperaturövervakning
Beskrivning: System för temperaturövervakning omfattande sensorer, noder mm. Upphandlingen omfattar ej mjukvara.
Intern identifierare: RS 2025-06324
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38931000 Temperatur- och luftfuktighetsmätare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000