2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ombyggnad Västanågatan 18-28 kv Flamman
Beskrivning: Projektet avser ombyggnad och renovering av flerbostadshus och lokaler. Totalt omfattas 263 bostäder.
Intern identifierare: 24/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000