183533-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Driftövervakning och reparation av solcellsanläggningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDriftövervakning och reparation av solcellsanläggningar
BeskrivningRamavtalet omfattar distansövervakning, felsökning, reparationer samt rådgivning avseende solcellsanläggningar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123184:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader