Oskarshamns kommun inbjuder till att lämna anbud på digital trygghetslarmsfunktion (hyra av) till kommunens särskilda boenden (SÄBO) samt Område för personer med funktionsnedsättning (gruppbostäder).
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 12 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35121700 Larmsystem, 45312000 Installation av larmsystem och antenner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Digital trygghetslarmsfunktion (hyra av) till kommunens särskilda boenden (SÄBO) samt Område för personer med funktionsnedsättning (gruppbostäder).