See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Disk- och spoldesinfektorer 2025
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för diskdesinfektorer och spoldesinfektorer.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avdelningsdiskdesinfektor - underbänksmodell
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100544:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Diskdesinfektor till specialistavdelning 3-4 hyllplan
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100544:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Diskdesinfektor till specialistavdelning 4-5 hyllplan
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100544:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Diskdesinfektor - bänkmodell
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100544:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Diskdesinfektor - dental
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100544:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Spoldesinfektor frontmatad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100544:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Spoldesinfektor toppmatad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100544:Lot:7