2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av kontaktcenter med tillhörande tjänster för 1177
Beskrivning: Denna upphandling omfattar kontaktcenter med tillhörande tjänster för 1177. Inera avser att teckna avtal med en leverantör för tillhandahållande av tjänsten. Tjänsten ska levereras som en SaaS tjänst där leverantören har ett helhetsansvar vilket innebär teknik, drift, underhåll, utveckling, support och kundkonfiguration.
Intern identifierare: 2025060009
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000