See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blanketter och broschyrer
Beskrivning: Blanketter och broschyrer, ej copyright
Intern identifierare: VF2024-00027
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: FFU Generell del
Beskrivning: Denna upphandling syftar till att tillgodose ingående regioners behov av Blanketter och broschyrer
Intern identifierare: VF2024-00027-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor