2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för Järnhandelsvaror
Beskrivning: FRA upphandlar Järnhandelsvaror på ramavtal. Avtal tecknas med en (1) leverantör.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44316000 Järnhandelsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117980:Lot:1