2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal sprutlackering luckor
Beskrivning: Ramavtalet avser sprutlackering av luckor, fronter, dörrblad, garderobsdörrar mm som beställaren har behov av. Därtill nödvändig kringbehandling, slipning, spackling, lagning mm. Hämtning och leverans/montering ingår också i detta ramavtal.
Intern identifierare: 25/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000