2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Fordonsupphandling
Beskrivning: Göteborgs Stads Leasing planerar att upphandla ramavtal för fordon. Genom denna RFI önskar vi era åsikter om detta upplägg kommer funka.
Intern identifierare: 24/3
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar, 34115000 Andra personbilar