See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fruktkorgar Göteborgs stad-reserverad upphandling
Beskrivning: Upphandlingen avser fruktkorgar för leverans till verksamheter inom Göteborgs Stad. Upphandlingen är reserverad för sociala företag.
Föregående meddelande: 009960-2023
Intern identifierare: 276/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03220000 Grönsaker, frukt och nötter
Ytterligare klassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000