183836-2017 - ÄndringSverige-Kristianstad: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Husgeråd.
Referensnummer: 1604288
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Skånes upphandling av Husgeråd.