2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem - Arkitekttjänster
Beskrivning: DISet omfattar arkitekttjänster för Ängelholms kommun, AB Ängelholmshem och AB Ängelholmslokaler med förutsättningar enligt administrativa föreskrifter.
Föregående meddelande: 4512-2022
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Arkitekttjänster - DIS
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:81735:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster, 71220000 Arkitektonisk formgivning, 71221000 Arkitekttjänster avseende byggnader, 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning, 71244000 Kostnadsberäkning, kostnadsövervakning