2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verksamhetssystem för hamnadministration
Beskrivning: Upphandlingen avser verksamhetssystem för hamnadministration
Intern identifierare: Sbn 2024-121
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 72500000 Datortjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: System för administration båtplatser