Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85140000 Diverse hälsovård, 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85311200 Social omsorg för handikappade, 85312400 Annan omsorg än den som tillhandahålls av boendeinstitutioner, 85320000 Socialvård, 85321000 Administration inom socialtjänsten, 85323000 Kommunal hälso- och sjukvård
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Kompletterande information: -