2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1138 Engångsartiklar för kök och catering
Beskrivning: Engångsmaterial för användning inom kök och servering samt catering.
Intern identifierare: 25/80
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39222100 Engångsartiklar för catering
Ytterligare klassificering (cpv): 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000