2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samråd inför upphandling Tåg 2027 Västtågen
Beskrivning: Samråd inför upphandling gällande Västtågen pga. ändrade förutsättningar.
Intern identifierare: 1-23-23
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60210000 Kollektivtrafik med tåg