184012-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fasta bränslen – Bränslepellets
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBränslepellets
BeskrivningUddevalla kommun behöver förnya sitt ramavtal gällande bränslepellets
Intern identifierareSBN/2025:191
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09110000 Fasta bränslen
Ytterligare klassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000