Bygg- och anläggningsarbeten: förskolebyggnader
Byggnadsanläggning
Byggnadsinstallationsarbeten
Rörmokeriarbeten
Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
Färdigställande byggnadsarbeten
Montering av kompletta kök
Ombyggnadstjänster
II.1.4) Information om ramavtal:
—.
II.1.5) Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen:
Upphandlingen avser Totalentreprenad avseende ombyggnad för anpassning till sex (6) stycken förskoleavdelningar samt ett tillagningskök.
Ej angivet
Upphandlingen avser Totalentreprenad för Om- och Tillbyggnad av Prästängsskolan årskurs 7-9.