184053-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transport av slam – Insamling av pumpbart avfall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInsamling av pumpbart avfall
BeskrivningHämtning och bortforsling av slam och fett
Intern identifierare662838
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513700 Transport av slam
Ytterligare klassificering (cpv): 15412000 Fetter, 90513800 Behandling av slam, 90513900 Hantering av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareInsamling av pumpbart avfall