184130-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekttjänster – Arkitekttjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelArkitekttjänster
BeskrivningFör att tillgodose myndighetens behov av arkitekttjänster och med dem närliggande tjänster ska nedan tjänster upphandlas: -Arkitekt -Inredningsarkitekt -Tillgänglighetskonsult
Intern identifierareÅM2023-2295
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000