See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Madrasser till boenden och förvar
Beskrivning: Madrasser till Migrationsverkets boenden och förvar. Behovet avser hygienmadrasser, brandsäkra madrasser samt spjälsängsmadrasser.
Intern identifierare: 3.2.1-2025-13700
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39143112 Madrasser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000