Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Medarbetarundersökning.
Referensnummer: KFKS 2017/355
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning
II.1.4.
Kort beskrivning
Konsult- och systemstöd för att genomföra medarbetarundersökningar i Nacka kommun i syfte att chefer, medarbetare och fackliga företrädare ska få underlag för utveckling av den organisatoriska och sociala arbetsmiljön samt utveckla kommunen till en än mer attraktiv arbetsgivare.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen