Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50210000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan och annan utrustning
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Enligt ansökningsinbjudan.
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 120 000 000,00 SEK