Stöd inom informationshantering, informationssäkerhet och dokumentstyrning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen