184288-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Mejeriprodukter – Livsmedel - Mejeriprodukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedel - Mejeriprodukter
BeskrivningUpphandlingen omfattar mejeriprodukter, framförallt konsumtionsmjölk.
Intern identifierare668/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLivsmedel - Mejeriprodukter