See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utveckling och drift av deponi samt återvinningsverksamhet i Cirkulära Kistinge, Halmstad
Beskrivning: Halmstads kommun avser att genom denna Byggkoncession, teckna avtal med en anbudsgivare, som kan göra nödvändiga investeringar i och driva en återvinnings- och deponianläggning i Kistinge
Intern identifierare: KS-2024/00453
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45222100 Byggnation av avfallsanläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: "Namn på FKU:n"
Beskrivning: Se Förfrågningsunderlag.
Intern identifierare: -
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: ".MALL Tjänster & Varor Docs"
Intern identifierare: .