Syftet med denna upphandling är att teckna avtal med ett antal leverantörer för att kunna erbjuda patienter med lätt till medelsvår depression, ångest eller stressrelaterat tillstånd - Grön rehabilitering (Grön rehab) - som en del i sin rehabiliteringsprocess.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Grön rehab - anbudsområde Kungsbacka kommun
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85100000 Hälsovårdstjänster, 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Utförande av grön rehab i Kungsbacka kommun.
Grön rehab - Varberg/Falkenberg kommuner
Del nr: 2
Utförande av grön rehab i Varberg/Falkenberg kommuner.
Grön rehab - Halmstad/Hylte/Laholm kommuner
Del nr: 3
Utförande av grön rehab i Halmstad/Hylte/Laholms kommuner