184557-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Programvara och informationssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Anywhere 365 Licenser, support samt konsultstöd
Referensnummer: FK 2021/018469
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingens omfattning av licenser, support- och konsulttjänster framgår i Bilaga 2 Krav och Prisspecifikation.
Försäkringskassan avser att teckna ramavtal med en (1) leverantör.