184560-2022 - ÄndringSverige-Kungsbacka: Möbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler och inredning
Referensnummer: 21/156
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Kungsbacka kommun, nedan Kommunen, bjuder härmed in till att lämna anbud avseende möbler, inredning och gardiner.
Upphandlingen är indelad i nedan sex områden, där en leverantör antas per område, förutom för begagnade möbler, där upp till tre leverantörer kan antas.
En leverantör kan lämna anbud för och tilldelas på ett eller flera av områdena.