184579-2017 - ResultatSverige-Västerås: Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hyra småmaskiner, verktyg och TA trafikanordningsmaterial för avstängning.
Referensnummer: 2016/00165 SFE - 2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42900000 Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34923000 Vägtrafikledningsutrustning, 44510000 Verktyg
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen