184589-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Förmånsportal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörmånsportal
BeskrivningUpphandlingen omfattar tjänst för förmånsportal för Nacka Vatten och Avfall AB. Tjänsten kommer nyttjas av Nacka Vatten och Avfalls medarbetare för att förenkla den administrativa hanteringen av förmåner.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72400000 Internettjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörmånsportal