2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sidlastande tvåfacks sidlastande sopbil kompatibel för delade kärl
Beskrivning: Sidlastande tvåfacks sidlastande sopbil kompatibel för delade kärl.
Intern identifierare: 24/47
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del