2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling IT-stöd signering av insatser inom hälso- och sjukvård
Beskrivning: Upphandlingen omfattar IT-stöd för digital signering av insatser inom hälso- och sjukvård i enlighet med upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: KS 2024/00535
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48814000 Medicinska informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000