184713-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Målning – Målningsarbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelMålningsarbeten
BeskrivningUpphandlingen omfattar beställarens behov av Målningsarbeten inkl. erforderligt material.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45442100 Målning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125744:Lot:1