184741-2017 - ÄndringSverige-Norrköping: Catering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Catering Åby.
Referensnummer: 3.2.1-2017-39195
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55520000 Catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser catering till Migrationsverkets boende i Åby (Uppsala).