184762-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Magneter – Prototype Magnet Block
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPrototype Magnet Block
BeskrivningProcurement of Prototype Magnet Block and components for the MAX IV Laboratory at Lund University.
Intern identifierareV 2025/2608
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31630000 Magneter
Ytterligare klassificering (cpv): 33158100 Elektromagnetisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierarePrototype Magnet Block