184840-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Service och reparation av kyl- frys- och klimatanläggningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelService och reparation av kyl- frys- och klimatanläggningar
BeskrivningService och reparation av kyl- frys- och klimatanläggningar vid beställarnas
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsområde Motala kommun
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92959:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde Mjölby kommun
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92959:Lot:2