2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkeringsövervakning
Beskrivning: Enköpings kommun avser att upphandla ett avtal avseende parkeringsövervakning
Intern identifierare: TF2023/913
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Parkeringsövervakning
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall
Beskrivning: Parkeringsövervakning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor