184912-2020 - ÄndringSverige-VÄNERSBORG: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokalvård och verksamhetsnära tjänster
Referensnummer: RS 2020-01941
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av lokalvård och verksamhetsnära tjänster