184954-2024 - Resultat
Sverige – Inspektion av ventilationssystem – Ramavtal OVK-besiktning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal OVK-besiktning
BeskrivningEkerö kommun avser att upphandla ett ramavtal avseende obligatoriskt ventilationskontroll i Ekerö kommuns fastigheter.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315410 Inspektion av ventilationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91829:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation, 71630000 Teknisk besiktning och provning